1

Bonbon Lüks

 

Bonbon lüks ip çeşitleri, kalın yapılı ip çeşitlerinden biridir. Genellikle sonbahar ve kış koleksiyonu için kullanılan ipler akrilikten yapılır. Akrilik; ipleri daha dayanıklı hale getirir. Bu sayede Bonbon Lüks ip çeşitleri, deformasyonlara karşı dayanıklı olur. İplerin ideal formu ve kaliteli yapısı “Bonbon Lüks ip ile neler yapılır?” sorusunu beraberinde getirir. Bonbon Lüks ip çeşitleriyle dilediğiniz pek çok örgü modelini rahatlıkla tasarlayabilirsiniz. Üstelik iplerin kalın yapısı sayesinde büyük örgü modellerinin bile hızlı bir şekilde tamamlandığını görebilirsiniz. Bonbon Lüks ip çeşitleri ile yenilikçi kazak tasarımları, sıcak tutan patikler, süveterler, bereler ve şallar yapmak mümkündür. Giyim ürünleri başta olmak üzere dekoratif ve aksesuar ihtiyaçlarınız için de Bonbon lüks ip çeşitlerini kullanabilirsiniz. İplerin kullanım alanının bu denli geniş olması, örgü tutkunlarının beğenisini toplar. Pek çok alternatif sunarak en uygun ürünü bulmanızı sağlar.

 

 

Sıcak Tutan Bonbon Lüks İp Çeşitleri

 

Bonbon Lüks örgü ipleri ideal formaları sayesinde kışlık kıyafetlerin yapımında sıklıkla kullanılır. Bonbon lüks ipler ile yapabileceğiniz her türlü giyim ürünü, kışın vücut ısınızın sıcak kalmasını sağlar. Kazak ve şallarda kullanabileceğiniz örgü ipleri, tarzınızı yansıtan renklerde olmalıdır. Göze hitap eden Bonbon lüks renkler örgü modellerinin çok daha güzel görünmesini sağlar. İplerin canlı ve parlak renk tonları, örgülerinizin daha kaliteli bir duruş sergilemesini sağlar. Renk kataloğu içerisinde yer alan Bonbon Lüks beyaz ipler, hemen hemen tüm örgü modellerinde kullanılır. Beyazın asaletini yansıtan örgü ipleri, kaliteli ve yaratıcı örgüler örmenizi sağlar. Beyaz ile birlikte sıklıkla kullanılan Bonbon lüks 98206 siyah renkli örgü ipleri de her dönem ilgi görür. Siyah iplikler, kir göstermeyen yapısı ve asil duruşu ile örgü modellerinin vazgeçilmez araçlarındandır.  Siyah ve beyaz gibi net renklerin yanı sıra ara renkler içerisinde yer alan Bonbon lüks 98290 ip çeşitleri de mevcuttur. Lilaya yakın koyu renk tonuyla dikkat çeken ipler, harika tasarımlar oluşturmanızı sağlar.  Ebruli renkli ipler, hareketli renk tonlarıyla örgülerinize modern bir dokunuş katar. Uyumlu renklerin bir arada bulunduğu ipler, örgüseverler tarafından büyük ilgi görür.

 

 

Avantajlarla Dolu Bonbon Lüks İpler

 

Kış ve sonbahar aylarının vazgeçilmez ip çeşitlerinden biri olan Bonbon lüks ipler hem şiş hem de tığı ile kullanılabilir.  Bonbon patik ipi genellikle lüks ip çeşitleri içerisinde yer alır. Bonbon Lüks iplerin ideal formu ve sıcak tutan yapısı, patikler için biçilmiş kaftandır.  Bu nedenle patik örme işleminde rahatlıkla kullanılabilir. Bonbon Lüks iplerin kullanıldığı pek çok örgü modeli vardır. Üstelik son zamanlarda revaçta olan amigurumi yapımında da kullanılabilir. Çocuklar için oldukça değerli olan amigurumiler, kolay örülebilen, tüylenmeyen ve yumuşak ip çeşitleri ile yapılmalıdır. Bu beklentiyi karşılayan Bonbon lüks amigurumi ipleri, oyuncakların çok daha kaliteli bir görünüme sahip olmasını sağlar. Yumuşaklığı ile bilinen Bonbon Lüks yün ipler, hassas ciltler için ideal seçeneklerdir. Özellikle cilt ile temasın çok olduğu giyim ürünlerinde hafif yapılı yün ipleri tercih edilebilir. Üstelik Bonbon Lüks ipler, ekonomik fırsatlar içerir. Bonbon lüks ip fiyatları pek çok faktöre göre değişiklik gösterebilir. Fiyatı etkileyen başlıca faktörler, iplerin yapım aşaması ve ağırlığıdır. Dilerseniz toptan ip çeşitlerinden birini tercih ederek kaliteli iplere çok daha avantajlı fiyatlara sahip olabilirsiniz. Bonbon markasının lüks ip çeşitlerine Hobiburada ile ulaşabilir, güvenli ödeme fırsatlarından yararlanarak kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

Ana Kategori : Bonbon

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı