1

Kartopu Ak-Soft

 

Kaliteli ipleriyle ön plana çıkan Kartopu markası, örgüseverlerin beğenisini toplar. Kartopu Ak- Soft ipler, %100 akrilik içeriğe sahiptir. Akrilik ipler özel burgusu ve kaliteli yapısıyla ön plana çıkar. Bu durum “Kartopu Ak-Soft ile ne örülür?” sorusunu beraberinde getirir. Kartopu Ak-Soft iplikler ile hırka, kazak, atkı ve yelek gibi örgüler yapabilirsiniz. Bebek tekstilinde veya çeyiz hazırlıklarında kullanabileceğiniz ürünler, yaratıcı örgü modelleri dizayn etmenizi sağlar. 

 

 

Rengarenk ve Capcanlı Kartopu Ak Soft Renkleri 

 

Özel renk tonları ile her dönem ilgi gören Kartopu Kartopu Ak-Soft iplikler hem tığ hem de şiş ile kullanılabilir.  Örgü modellerini daha özel kılan capcanlı renkler, yaz ve kış koleksiyonunuzu çeşitlendirir. Örüm kolaylığı sağlayan Kartopu Ak-Soft renkleri, kahverengi, sarı, kırmızı gibi geniş renk skalası sunar.  Giyim ürünlerini ve dekoratif eşyaları kolayca örebileceğiniz Kartopu Ak-Soft iplikler, %100 akrilikten yapıldığı için canlı renklere sahiptir.  Yaygın olarak kullanılan ipler dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Bu sayede el emeği göz nuru hazırladığınız örgüleri uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Üstelik kaliteli içeriği ile dikkat çeken Kartopu Ak-Soft ipleri, yıkanabilir özelliğe sahiptir.   Belirli bir sıcaklığın altında yıkayabilir, kolaylıkla kurutabilirsiniz.

 

 

Bütçe Dostu Kartopu Ak Soft İp Fiyatları 

 

 

Doğal renk tonları ile dikkat çeken Kartopu Ak-Soft ip çeşitleri, modayı takip eden giyim ürünleri üretmenize fayda sağlar. Farklı tarzlara ve ihtiyaçlara hitap eden iplikler arasından çoğu zaman seçim yapmak zor olabilir. Bu tür durumlarda  Kartopu Ak-Soft yorum bölümünü inceleyebilir, ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kullanıcıların olumlu yorumlarına sahip olan Kartopu Ak-Soft ip fiyatları, her bütçeye uygun olarak belirlenir.

İplerin içerisinde bulunan akrilik oranı, kalınlık ve uzunluk miktarı fiyatı belirleyen başlıca unsurlardır. Siz de Kartopu Ak-Soft iplerine ulaşmak için Hobiburada’yı inceleyebilir, kaliteli ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

Ana Kategori : Kartopu

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı