ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kartopu Cotton Love

Akrilik ve pamuğun bir araya gelmesiyle elde edilen Kartopu cotton love ip çeşitleri, dayanıklılığı ve yumuşaklığı ile ön plana çıkar. Orta kalınlıkta olan ip modelleri ile tığ ve şiş yardımıyla birlikte harikalar yaratabilirsiniz. Cotton iplerin ön plana çıkan özelliği tüylenme yapmamasıdır. Sağlam bağları sayesinde yüzeylerde oluşan liflenmeyi minimuma indiren ürünler, örgülerinizin çok daha kusursuz olmasını sağlar. Tüylenme yapmayan ipler özellikle alerjisi olan çocuklar ve yetişkinler için büyük avantaj sağlar.

 

Kartopu Cotton Love ile Çok Daha Canlı Renkler

 

Sağlamlığını akrilikten yumuşaklığını ise pamuktan alan ipler, oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu durum “Kartopu Cotton Love ile ne örülür?” sorusunu beraberinde getirir. Dayanıklı ve kırışmaz yüzey yapısına sahip olan Kartopu Cotton Love ip çeşitleri ile kazak, yelek, battaniye gibi örgü modelleri yapabilirsiniz. Üstelik Kartopu cotton love renkleri ile çok daha capcanlı tasarımlar oluşturmanız mümkündür. Beyaz, krem, kahverengi, siyah gibi onlarca renk seçeneği Kartopu Cotton Love iplerle yeni bir boyut kazanır. Özellikle Kartopu Cotton Love ten rengi ipliği yaz koleksiyonunun vazgeçilmez renklerindendir.

 

Kaliteli ve Kullanışlı Kartopu Cotton Love İp Fiyatları

 

Tüylenme yapmayan ipler, örgü modellerinin çok daha pürüzsüz bir şekilde kullanılmasını sağlar. Hassas ciltle için tasarlanan Kartopu Cotton ipler, bebek tekstilinde sıklıkla kullanılır. Bebek eşyalarının yapımında veya oyuncakların örülmesinde tercih edilebilir. Yıkanabilen ve kolayca temizlenebilen iplikler amigurumi gibi örgülerin yapımında kullanılabilir. Kartopu Cotton Love fiyat aralığı her bütçeye hitap edecek şekilde belirlenir. İplerin içeriği ve yapımında kullanılan teknoloji fiyatı belirlemede aktif rol oynar. Set halinde sunulan iplikler, avantajlı fiyatlar sunar. Üstelik oldukça ekonomik fiyatlıdır. Kartopu Cotton Love en ucuz seçenekleri Hobiburada ile inceleyebilir, kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

Ana Kategori : Kartopu

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı