1

Kartopu Kristal

 

Kartopu Kristal ip seçenekleri hafif ve yumuşak yapısı ile dikkat çeken ürünlerden biridir. Kartopu kristal ip çeşitleri %100 akrilikten yapılır. Akrilik, kristal iplere yumuşaklık ve pamuksu bir dokunuş katar. Güçlü elementler içerdiği için kolaylıkla yıkanabilir ve sık yıkamalarda bile deforme olmaz. Kartopu kristal iplerin öne çıkan özelliği kimyasallara ve güneş ışığına karşı dayanıklı olmasıdır. Hem dokusu hem de kalitesi sayesinde giyim ürünlerinde de kullanabileceğiniz ipler, uzun ömürlü kullanım fırsatı sunar.

 

Kartopu Kristal İplerle Kaliteli Örgü Modeller

 

Doğallık hissi veren kristal iplikler, bebek battaniyesi, yelek ve kazak gibi örgü modellerinin yapımında kullanılabilir. Kristal ipliklerin en çok kullanıldığı alanlardan biri liflerdir. Özellikle çeyizlik lif örgülerinde tercih edilen kristal iplikler, yumuşacık yapısıyla ön plana çıkar. Üstelik örgü modelleriniz için tercih edebileceğiniz pek çok renk seçeneği mevcuttur. Açık renklerden kapalı renklere kadar pek çok renk tonunu bünyesinde bulunduran kristal ipler, hayal ettiğiniz tasarımları yapmanızı sağlar. Doğadan ilham alan Kartopu kristal renkleri solmayan yapısı ile güzelliğini korur. Her dönem sıklıkla tercih edilen Kartopu kristal k010 beyaz renkli ipler saf ve duru renk tonuyla örgülerinize eşlik eder.

 

Avantajlarla Dolu Kartopu Kristal İp Fiyatları

 

Tığ ve şiş örgü modellerinde kullanabileceğiniz Kartopu kristal ip çeşitleri, hafif yapısı sayesinde kolay örüm fırsatı sunar. Hızlı ve pratik bir şekilde yapabileceğiniz örgüler kristal ipliklerle çok daha kaliteli bir görünüm kazanır. Modern motiflerden, geleneksel desenlere kadar pek çok örgü modelini yapabileceğiniz kristal ipler, Kartopu markası güvencesiyle üretilir. Bu sayede büyük uğraşlar sonucunda elde ettiğiniz örgülerden ekstra verim alabilirsiniz. Kartopu kristal lif ipi fiyatları her bütçeye uygun aralıklardan oluşur. Siz de Kartopu ürünlerini Hobiburada ile inceleyebilir, kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

 

Ana Kategori : Kartopu

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı