Nako Baby Tweed New

 

Süper yumuşak, bebeğinizin sıcak ve rahat hissetmesini sağlayacak Nako Baby Tweed New tüylenme, solma ve büzülme yapmaz. Yıkanması kolaydır, elde kolaylıkla yıkanabilir, düz bir şekilde kurutulur. İğneli keçeleme, ıslak keçeleme, eğirme, dokuma ve daha fazlası için idealdir. Yumuşak, rahat, tene yakın giyilebilir, bebekler için kullanılabilir.  Bebekler için yelek, kazak atkı,hırka,battaniye ve patik örmede kullanılabilir. Yüzde yüz premium akrilikten üretilmiştir.

 

Nako Baby Tweed New kolaylıkla taşınabilir ve kullanışlıdır.Rahat atkılar, şık şapkalar, oyuncak ayılar veya sevimli dekoratif öğeler yapmak istiyorsanız, çeşitli muhteşem renklerde iplikleri satın alıp fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Bebek patiklerini hızlı gelen bebeğiniz için hızlı örmeniz gerekiyor ama bu onların sıkıcı olması gerektiği anlamına gelmez. Düğmeler ve fiyonklar  içerek bebek patik modeli, hem bebeğin hem de ebeveynlerinin bayılacağı süslemeleri ve kontrast süslemeleri teşvik eder. Kurdeleli bebek patiği yenidoğan bebekler için bu bebek patiklerini çok sevimlidir ve kışın bebeğinizi soğuktan korur. Yeterince rahat örüyorsanız bu ikisini tek seferde örebilirsiniz. patik örgüsü, çorap örgüsüne çok benzer, bu da güzel bir taşınabilir örgü projesi olduğu anlamına gelir. Bu örgü patikler harika bir hediye seçeneği olabilir.

 

Nako Baby Tweed New ip solmaz olmasının yanı sıra makinede yıkama ve kurutma için yeterince dayanıklıdır. Hafif olması, bebek battaniyeleri gibi projeler için mükemmel bir iplik olmasını sağlar ve diğer bazı elyaflardan daha bütçe dostu olabileceğinden harika bir seçimdir. Akrilik elyaf, yün elyaflarının görünümüne ve verdiği hisse çok benzer. Akrilik kumaş hafiftir, sıcak tutar ve yumuşaktır. Bu nedenle yün yerine kullanılır veya koyun yünü veya kaşmir ile karıştırılır. Akrilik kumaşın ortak son ürünleri arasında kazaklar, şapkalar, çoraplar ve örgü ipliği bulunur.

 

Ana Kategori : Nako

Çerez Kullanımı