1

Nako Denim Sport

 

Yüzde altmış pamuk ve yüzde kırk premium akrilik içeren Nako Denim Sport iplikler yaz ürünleri için mükemmel bir seçimdir, Pamuk hafif ve nefes alabilir, emici ve güçlüdür. ancak çeşitli kalınlıklarda mevcuttur, bu da onu çok yönlü hale getirir. Pamuk ipliği, giysilerden bulaşık bezlerine, tutacaklara ve çok daha fazlasına kadar birçok proje için kullanışlıdır. Çanta ve aksesuar örerken rahatlıkla kullanılabilir.

Akrilik Nako Denim Sport  ip ile yapılabilecek projeler arasında kazaklar, şapkalar, çoraplar ve örgü ipliği bulunur. Polyester ve naylon gibi, akrilik ip ise hidrofobiktir yani suyu iter. Bu, yapıyı bozabilecek ve kokuya neden olabilecek kumaşta bakteri üremesine yol açabilir.  Dayanıklıdır ve makinede yıkanabilir. Akrilik Nako Denim Sport ip hafiftir, sıcak tutar ve yumuşaktır. Bu nedenle yün yerine kullanılır veya koyun yünü veya kaşmir ile karıştırılır. Örgü ve el işi  için genellikle akrilik ip kullanılır. Bu seri üretilen sentetik elyaf, hemen hemen her proje için uygundur. Solmaz olmasının yanı sıra makinede yıkama ve kurutma için yeterince dayanıklıdır.

Hafif olması, bebek battaniyeleri gibi projeler için mükemmel bir iplik olmasını sağlar ve diğer bazı elyaflardan daha bütçe dostu olabileceğinden, yeni başlayanlar için harika bir seçimdir. Akrilik elyaf, yün elyaflarının görünümüne ve verdiği hisse çok benzer. Akrilik Nako Denim Sport iplik hafiftir, sıcak tutar ve yumuşaktır. Bu nedenle yün yerine kullanılır veya koyun yünü veya kaşmir ile karıştırılır. Ayrıca akrilik Nako Denim Sport  statik elektrik oluşturma ve yapışma olasılığının daha yüksek olduğu anlamına gelir. Nako Denim Sport  çok pürüzsüz ve parlaktır, yıkanması kolaydır ve çok dayanıklıdır.

 

Ana Kategori : Nako

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı