1

Nako Bebe Color

 

Bebekleriniz için özel olarak üretilen Nako Bebe Color; yelek, kazak atkı,hırka,battaniye ve patik örmede kullanılabilir. Yüzde yüz premium akrilikten üretilmiştir. Polyester ve naylon gibi, akrilik kumaş da hidrofobiktir yani suyu iter. Bu, yapıyı bozabilecek ve kokuya neden olabilecek kumaşta bakteri üremesine yol açabilir. Ayrıca  Nako Bebe Color  statik elektrik oluşturma ve yapışma olasılığının daha yüksek olduğu anlamına gelir. Nako Bebe Color kolaylıkla taşınabilir ve kullanışlıdır. Rahat atkılar, şık şapkalar, oyuncak ayılar veya sevimli dekoratif öğeler yapmak istiyorsanız, çeşitli muhteşem renklerde iplikleri satın alıp fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Hafif olması, bebek battaniyeleri gibi projeler için mükemmel bir iplik olmasını sağlar ve diğer bazı elyaflardan daha bütçe dostu olabileceğinden harika bir seçimdir. Akrilik elyaf, yün elyaflarının görünümüne ve verdiği hisse çok benzer. Akrilik kumaş hafiftir, sıcak tutar ve yumuşaktır. Bu nedenle yün yerine kullanılır veya koyun yünü veya kaşmir ile karıştırılır. Akrilik kumaşın ortak son ürünleri arasında kazaklar, şapkalar, çoraplar ve örgü ipliği bulunur.

Yeterince rahat örüyorsanız bu ikisini tek seferde örebilirsiniz. patik örgüsü, çorap örgüsüne çok benzer, bu da güzel bir taşınabilir örgü projesi olduğu anlamına gelir. Bu örgü patikler harika bir hediye seçeneği olabilir.  Nako Bebe Color ipler şirin bir bebek battaniyesi yapmak için kalan yarım toplarda yeterince iplik olabilir, ancak bu yapmanız gerektiği anlamına gelmez  önce, seçtiğiniz ipliğin projeniz için uygun olup olmadığından emin olmak gerekir.

Kabarık lifler rahat görünebilir, ancak bebek kıyafetleri için en iyi ipliği bulmak söz konusu olduğunda iyi bir seçenek değildir. Dökülen lifler kolayca yutulabilir ve ayrıca bebeğin hassas cildini tahriş edebilir. Bebek örgüleri için en iyi elyaf seçenekleri arasında  Nako Bebe Color  akrilik, pamuk ve yün bulunur ancak ne seçerseniz seçin yumuşak, yumuşak ve yumuşak olduğundan emin olmak gerekir.

 

Ana Kategori : Nako

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı