1

Nako Elit Baby Muare

 

Düğmeler ve fiyonklar içeren bebek patik modeli, hem bebeğin hem de ebeveynlerinin bayılacağı süslemeleri ve kontrast süslemeleri teşvik eder. Kurdeleli bebek patiği yenidoğan bebekler için bu bebek patiklerini çok sevimlidir ve kışın bebeğinizi soğuktan korur. Nako Elit Baby Muare ip solmaz olmasının yanı sıra makinede yıkama ve kurutma için yeterince dayanıklıdır. Süper yumuşak, bebeğinizin sıcak ve rahat hissetmesini sağlayacak Nako Elit Baby Muare  tüylenme, solma ve büzülme yapmaz. Yıkanması kolaydır, elde kolaylıkla yıkanabilir, düz bir şekilde kurutulur.

İğneli keçeleme, ıslak keçeleme, eğirme, dokuma ve daha fazlası için idealdir. Yumuşak, rahat, tene yakın giyilebilir, bebekler için kullanılabilir.  Bebekler için yelek, kazak atkı,hırka,battaniye ve patik örmede kullanılabilir. Yüzde yüz premium akrilikten üretilmiştir. irin bir bebek battaniyesi yapmak için kalan yarım toplarda yeterince iplik olabilir, ancak bu yapmanız gerektiği anlamına gelmez  önce, seçtiğiniz ipliğin projeniz için uygun olup olmadığından emin olmak gerekir. 

Kabarık lifler rahat görünebilir, ancak bebek kıyafetleri için en iyi ipliği bulmak söz konusu olduğunda iyi bir seçenek değildir. Dökülen lifler kolayca yutulabilir ve ayrıca bebeğin hassas cildini tahriş edebilir. Bebek örgüleri için en iyi elyaf seçenekleri arasında Nako Elit Baby Muare ip modellerinde yüzde yüz akrilikten üretilmiştir. Ancak ne seçerseniz seçin yumuşak olduğundan emin olun. Boş zaman, yeni ebeveynlerin gerçekten sahip olmadığı bir şeydir, bu nedenle günlük giyim için bakımı kolay örgüler mutlak bir zorunluluktur. Akrilik Nako Elit Baby Muare ipler, ekstra rahatlık için çamaşır kurutma makinesinde rahatlıkla kurutulabilir.Bebek biraz daha büyüdüğünde, bu daha ağır iplikler soğuk günlerde şapkalar, kışlık ceketler ve kısa kollu giysiler için iyi olacaktır.

 

Ana Kategori : Nako

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı