1

Nako Lolipop

 

Akrilik elyaf, yün elyaflarının görünümüne ve verdiği hisse çok benzer. Akrilik Nako Lolipop ip hafiftir, sıcak tutar ve yumuşaktır. Bu nedenle yün yerine kullanılır veya koyun yünü veya kaşmir ile karıştırılır. Örgü ve el işi için genellikle akrilik ip kullanılır. Bu seri üretilen sentetik elyaf, hemen hemen her proje için uygundur. Solmaz olmasının yanı sıra makinede yıkama ve kurutma için yeterince dayanıklıdır. Hafif olması, bebek battaniyeleri gibi projeler için mükemmel bir iplik olmasını sağlar ve diğer bazı elyaflardan daha bütçe dostu olabileceğinden, yeni başlayanlar için harika bir seçimdir. Akrilik elyaf, yün elyaflarının görünümüne ve verdiği hisse çok benzer. Akrilik Nako Lolipop iplik hafiftir, sıcak tutar ve yumuşaktır.

Bu nedenle yün yerine kullanılır veya koyun yünü veya kaşmir ile karıştırılır. Akrilik Nako Lolipop ip ile yapılabilecek projeler arasında kazaklar, şapkalar, çoraplar ve örgü ipliği bulunur. Polyester ve naylon gibi, akrilik ip de hidrofobiktir yani suyu iter. Bu, yapıyı bozabilecek ve kokuya neden olabilecek kumaşta bakteri üremesine yol açabilir. Ayrıca akrilik Nako Lolipop statik elektrik oluşturma ve yapışma olasılığının daha yüksek olduğu anlamına gelir.  Akrilik Nako Lolipop ortak son ürünleri arasında kazaklar, şapkalar, çoraplar ve örgü ipliği bulunur.

Yeterince rahat örüyorsanız bu ikisini tek seferde örebilirsiniz. patik örgüsü, çorap örgüsüne çok benzer, bu da güzel bir taşınabilir örgü projesi olduğu anlamına gelir. Bu örgü patikler harika bir hediye seçeneği olabilir.en iyi elyaf seçenekleri arasında akrilik, pamuk ve yün bulunur, ancak ne seçerseniz seçin yumuşak, yumuşak ve yumuşak olduğundan emin olun. Boş zaman, yeni ebeveynlerin gerçekten sahip olmadığı bir şeydir, bu nedenle günlük giyim için bakımı kolay örgüler mutlak bir zorunluluktur. Akrilik ipler, ekstra rahatlık için çamaşır kurutma makinesinde rahatlıkla kurutulabilir.

 

Ana Kategori : Nako

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı