1

Nako Paris

 

Polyamid, olimerlerden yapılmış sentetik bir malzemedir. İplikte polyamid kullanılacağı zaman, eritilir ve daha sonra ipliğe bükülen uzun, ince iplikler halinde gerilir. Polyamid genellikle daha uzun iplik uzunluğuna sahip daha hafif bir iplik oluşturmak için kullanılır. Hafif lifler ısıtılabilir ve daha sonra yumuşak ve aynı zamanda yalıtkan bir yüzey oluşturmak için işlenebilir. Ayrıca polyester içeren veya polyesterden üretilen Nako Paris  çok daha dayanıklıdır. Sadece yıkama ve kullanım söz konusu olduğunda daha dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda saf doğal elyaflardan yapılmış benzer ürünler kadar kolay kırılmayan daha güçlü bir ipliktir.

Akrilik elyaf esaslı örgü iplikleri, genellikle doğal elyaf ipliklerden daha düşük fiyatlarla mevcuttur. Bununla birlikte, doğal liflerin sunduğu bazı arzu edilen özelliklerden yoksundurlar.Bir giysiyi bitirirken, akrilik iplik nihai ürünün sertleşmesine veya gevşemesine izin vermek için ısı gerektirir. Yumuşak ve rüya gibi, renklerin her biri, güzel bir şekilde koordine etmek için özenle üretilmiştir. Bebek kıyafetleri, bebek battaniyeleri, bebekler, amigurumi, dokuma tezgahları, şilteler ve battaniyeler için bu yumuşak  Nako Paris ipi kullanabilirsiniz.

Nako Paris ip mattır, parlak değildir  emici ve yumuşacıktır bu da onu el bezleri, yüz temizleme bezleri veya yumuşak bulaşık bezleri için mükemmel kılar.  Nefes alabilir ve yıkadıkça daha yumuşak olma eğilimindedir. Yeni başlayanlar bile anlamlı el yapımı hediyeler veya yadigarı bir battaniye oluşturabilir.İhtiyacınız olan iplik miktarı amigurumi projenize bağlıdır. İplik üzerindeki etiket size yardayı söyler. Desende listelenen iplik miktarını ve biraz daha fazlasını kullandığınızdan emin olun. Nako Paris polyamid-akrilik karışımı olarak ellerinizi yormaz. Hoş bir parlaklığa sahip yumuşak, pürüzsüz bir iplik, mükemmel bir dikiş tanımı oluşturur. Çeşitli katı ve parlak tonlar vardır, bu nedenle ruh halinizi yükseltmek için doğru rengi seçmek kolaydır

 

Ana Kategori : Nako

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı