1

Nako Pırlanta

 

Örgü örmek çoğu zaman zahmetli ancak eğlenceli bir aktivitedir. Pek çok kişinin severek yaptığı örgüler, kaliteli ipler kullanıldığında çok daha başarılı sonuçlar verir. Işıltısıyla ön plana çıkan Nako Pırlanta ip çeşitleri özel renk tonları ve formuyla, örgüseverlerin beğenisini kazanır. Bu sayede en çok tercih edilen ürün çeşitlerinden biridir. Nako Pırlanta ipler, %100 premium mikro akrilikten yapılır. Yapımında kullanılan kaliteli hammaddeler, ipleri daha dayanıklı yapar. Bu sayede örgü yaparken rahat hareket etmenizi sağlar. Üstelik kaliteli iplikler, örgülerin kullanım ömrünü de uzatır. Nako Pırlanta ipler derformasyonlara karşı dayanıklıdır. Bu nedenle bluz, şal gibi giyim ürünlerinde ya da oyuncak ve dekoratif aksesuarların yapımında kullanılabilir. Kullanım alanı oldukça geniş olan Pırlanta ipler; yaz, kış, sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinde tercih edilebilir. Üstelik Nako Pırlanta renk kataloğu da örgüseverlere pek çok seçenek sunar. Bu sayede kaliteli ürünler arasından sevdiğiniz rengi seçmeniz mümkündür.

 

Pırıltınıza Eşlik Eden Nako Pırlanta İpleri

 

Nako Pırlanta renkleri modadan ilham alan tonlardan oluşur. Yenilikçi ve yaratıcı renk tonları, örgülerinizin çok daha estetik bir duruş sergilemesini sağlar. Herkesin tarzı ve örgüsünde kullanmak istediği renk tonu farklıdır. Nako bu ihtiyaca karşılık renk skalasını oldukça geniş tutar. Nakonun bünyesinde açık renklerden kapalı renklere kadar tercih edebileceğiniz pek çok Pırlanta ip seçeneği vardır. Bu seçenekler arasında yer alan Nako Pırlanta ten rengi, sade ve şık görünümü ile ön plana çıkar. Ten rengi Pırlanta ipler hem ana hem de ara renk olarak kullanılabilir. Ten rengiyle benzer tonlarda olan Nako Pırlanta açık kahve ipler de tercih edilebilir. Özellikle ton sür ton örgü projelerinde seçilebilecek ideal alternatiflerden biri açık kahve ve ten rengi iplerdir. İplerin renkleri kullanacağınız alana göre değişiklik gösterebilir. Nako Pırlanta ipler kire ve kırışmaya dayanıklıdır. Bu nedenle çanta ve aksesuar malzemelerinin yapımında tercih edilebilir. Aksesuarlarınıza zerafet katacak Nako Pırlanta dışında Nako ip çeşitleri de bulunur. İpler burgu burgu yapısıyla dikkat çeker. Örgülere hareket kazandıran ürünler tığ ya da şiş ile kullanılabilir. Wayuu ipler, ideal formaları sayesinde örgünüzün hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlar. Bu nedenle özellikle büyük hacimli örgü tasarımlarında tercih edilebilir.

 

Dayanıklı ve Kullanışlı Nako Pırlanta İp Çeşitleri

 

Kalitesiyle bilinen Nako, tüylenmeyen ipleri ile ön plana çıkar. Örgü iplerinde aranan en önemli özellik tüylenmemesidir. Pırlanta ip çeşitleri de sürtünme ile oluşabilecek tüylenmeleri minimuma indirir. Bu durum kolay kullanım imkanı sunar. Nako Pırlanta 6730 gibi onlarca farklı renk seçeneği, usta eller sayesinde kullanışlı örgü modellerine dönüşünür. Nako Pırlanta 6730 kodlu ipler, krem rengiyle duru bir güzellik yansıtır. Krem renkli ipler, patik, kazak, şal gibi eşyaların yapımında sıklıkla kullanılır. Ara renk geçişlerinde ya da kenar detaylarında yer alan krem renkli ipler, ürünlere sade ve şık bir görünüm kazandırır. Nako Pırlanta iplerinin en çok kullanıldığı alanlardan biri de amigurumi gibi oyuncakların yapımıdır. Tamamen doğal yollarla elde edilen Nako Pırlanta amigurumi ipi çocuklarınızın sağlığını koruma altına alır. Üstelik çocuklar amigurumilerle sürekli temas halindedir. Bu nedenle dayanıklı ve kalitesinden ödün vermeyen iplikler tercih edilmesi oldukça önemlidir. Örgüseverlerin bu beklentisini karşılayan Pırlanta ipler, uygun fiyatlara harikalar yaratmanızı sağlar. Nako Pırlanta amigurumi ipi fiyatları, avantajlı fırsatlarla kullanıcılara sunulur. Nako Pırlanta en ucuz seçenekleri Hobiburada ile inceleyebilir, yaratıcı örgü modelleri tasarlayabilirsiniz.

 

Ana Kategori : Nako

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı