1

Nako Şenet

 

Yün bazlı ipliklerden yapılan ürünler günlük kullanıma uygundur ve içinde yaşayacağınızı düşündüğünüz o harika tasarımlar için mükemmeldir. Ayrıca, kendinizi bulursanız hataları düzeltmek için işinizi söküp atmak, diğer bazı ipliklerden daha kolay olacaktır.

Yün ipliği genellikle insanların örgü veya tığ işi denilince aklına gelen ilk iplik türüdür. Yün Nako Şenet ipten  kazaklar, ceketler, şapkalar ve eşarplar için harika olan sıcak tutan bir elyaftır. Koyun yapağılarından ve en popüler ipliklerden biri olan yün, erişilebilir bir fiyattadır ve kullanımı kolaydır. Dayanıklılığı ve neme karşı direnci nedeniyle kışın, nefes alabilirliği ve nemi emmesi nedeniyle yazın triko giysiler için iyi çalışır. Dayanıklılığı artırmak için genellikle diğer liflerle bir karışım halinde karıştırılır. Yün Nako Şenet ip kazaklar, ceketler, şapkalar ve eşarplar için harika olan sıcak bir elyaftır. yumuşak yünlerine kadar çok çeşitli yün iplikleri mevcuttur. yün, bebek ve yetişkin projeleri harika bir seçenektir çünkü bu iplikleri makinede projenizi keçeleştirmeden yıkayabilirsiniz.

Diğer elyaflarla karışımlar da dahil olmak üzere pek çok seçeneği ile yün ipliği birçok proje için mükemmel bir seçenektir. Keçeli örgüler için harika çalışan sağlam yün örgü ipliklerinden, bakımı kolay süper yıkama ipliklerine kadar doğal yün elyaflarından oluşan bir seçkide tığ işi yapabilirsiniz.  Yün Nako Şenet  lifi kendi ağırlığının yaklaşık %35'ini nemi emebilir. Bu, yaz için özel bir değerlendirme olmasa da, sıcak aylarda küçük bir olumlu faydası olabilir. Emicilik kalitesi, havada asılı kalan ekstra nemin ipliğiniz üzerinde, onunla çalışırken esnemesine veya nemli hissetmesine neden olacak kadar fazla bir etkiye sahip olmayacağı anlamına gelir. Çoraplar saatlerce giyildikten sonra rahat kalır, şapkalar terli kaşlara sürtünmeden oturur ve eldivenler bu parmakları rahat ve kuru tutar. Yün dayanıklıdır. Bu elyaf, pes etmeden önce biraz aşınmaya ve yıpranmaya dayanabilir.

 

Ana Kategori : Nako

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı