1

Nako Spaghetti

 

 

Nako Spaghetti ip modelleri, el örgü ipleri arasında severek kullanılan ürün çeşitleridir. Hafif ve kalın yapısı sayesinde kolay kullanım imkanı sunan ürünler, zincir gibi örülmüş bir yapıya sahiptir. Spaghetti iplerinin zincirimsi yapısı örgülerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını ve daha sağlam olmasını sağlar. Üstelik Nako Spaghetti ip çeşitlerini dilerseniz tığ dilerseniz şiş ile kullanabilirsiniz. Nako Spaghetti ipliklerin kullanım alanları oldukça geniştir. Uygun formu sayesinde giyim ürünlerinin yanı sıra dekoratif modeller de örülebilir. Yaratıcı çantalar, rengarenk paspaslar, kırlentler ve suplalar Spaghetti ipler ile kolaylıkla yapılabilir. Pek çok örgü tekniğini uygulayabileceğiniz Spaghetti iplikler, kalın ip bağları ile üstün koruma sağlar. Kopma, yıpranma gibi durumlara karşı oldukça dayanıklı olan ipler, el emeği göz nuru olan örgülerinizi uzun ömürlü kullanmanızı sağlar.

 

Farklı Tarzlara Hitap Eden Nako Spaghetti İp Modelleri

 

Nako Spaghetti renkleri oldukça geniş bir skala içerisinde yer alır.  Parlak renklerden mat renklere kadar onlarca alternatif, örgü severlerin beğenisine sunulur.  Birbirinden farklı aksesuarlar ve giyim ürünleri yapabileceğiniz Nako Spaghetti iplikler, geniş renk skalasıyla pek çok alternatif sunar.  Bu sayede kış ve yaz sezonunun renklerine eşlik edebilir veya evinizin dekorasyonuna uygun formda bir renk tonu seçebilirsiniz. Klasik örgü tiplerinin olmazsa olmaz ürünü Nako Spaghetti iplikler, hareketli renk tonları ile ön plana çıkar. Kontrast ya da ton sür ton renkleri bir arada bulunduran effect Spaghetti iplikler; atkı, bere, hırka yapımında sıklıkla tercih edilir. Doğal renk tonları ile dikkat çeken Nako Spaghetti farklı tarzlara ve yaş gruplarına hitap eder. Turuncumsu rengi ve estetik dokunuşları ile örgü işlerinizi çok daha keyifli hale getirir. Nako Spaghetti 10483 ip çeşitleri de yeşilimsi renk tonuyla casual bir görünüm oluşur. Farklı ihtiyaç ve beğenilere uygun olarak üretilen renk tonları, kaliteli materyalleri sayesinde yıkamalardan sonra bile ilk günkü güzelliğini korur. Ancak ürünler önerilen sıcaklıkta yıkanmalı ve muhafaza edilmelidir.

 

Kaliteli Yapısıyla Dikkat Çeken Nako Spaghetti İpleri

 

Kaşıntı yapmayan dokusuyla pek çok giyim ürününde rahatlıkla kullanabileceğiniz Nako Spaghetti ip çeşitleri, kış koleksiyonunu daha özel kılar. Nako Spaghetti hırka çeşitleri, kalın yapısı ile sıcaklara karşı koruma sağlar. Kalın yapılı olan Spaghetti ipler, çok hacimli ürünlerin bile kısa sürede örülmesini sağlar. Üstelik hırka gibi giyim ürünlerini yapmak için tercih edebileceğiniz pek çok renk seçeneği bulunur. Nako Spaghetti antik mavi naturel görünümü ve modern renk tonu ile farklı tarzlara hitap eder. Antik mavi sadece hırka değil diğer giyim ürünlerinde de tercih edilebilir. Nako Spaghetti atkı modelleri, kaliteli ipler sayesinde çok daha hoş bir görünüm kazanır.  Nako Spaghetti ipler oyuncak sektöründe de önemli bir yere sahiptir. Amigurumi oyuncakların saç yapımında da kullanılabilir. Spaghetti ipten yapılan saçlar, tüylenmeye ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır.  Üstelik kahkül, örgü gibi saç modelleri de yapabilir, amigurumileri çok daha sevimli bir hale getirebilirsiniz. Örgü örmek, insanın ruhunu dinlendiren başlıca hobilerden biridir. Hobi ürünlerinde sıklıkla kullanılan Spaghetti iplikler hem ruhsal hem de ekonomik açıdan avantajlıdır. Nako Spaghetti fiyat aralığı, ipliklerin özelliğine göre değişiklik gösterir. Renk, gramaj, metraj gibi iplere has özellikler fiyatı doğrudan etkiler. Nako bünyesinde onlarca farklı ürün çeşidi bulunur. Bu sayede kullanıcılara farklı alternatifler sunar ve fiyat yelpazesini genişletir. Her bütçeye uygun ürünler, kaliteli yapısı ile örgü işlerini çok daha pratik hale getirir. Siz de Nako ürün çeşitlerine Hobiburada ile ulaşabilir, Hobiburada’nın avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz. 

 

Ana Kategori : Nako

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı