1

Nako Vega Tweed

 

Akrilik iplik, yün gibi doğal elyaf alerjilerinden muzdarip olanlar için de faydalıdır. Boya partilerini akrilik ile eşleştirmek daha kolaydır çünkü daha büyük ölçekte boyanır ve üretilir. Akrilik Nako Vega Tweed iplik ve doğal elyaf için daha geniş bir renk seçeneği yelpazesi de bulunmaktadır. Sıcak ve nötrden soğuk ve parlağa kadar değişen çeşitli renklerde gelir. Bu iplik yumuşak ama sağlamdır. O kadar çok yönlüdür ki, bebek battaniyeleri, hırkalar ve kazaklar tasarlamak için kullanılır. Cildinizin hissedeceği  harika bir ipliktir, yumuşaktır, esnektir ve güzel örtülür.

Akrilik Nako Vega Tweed  iplik yeni başlayanlar için harikadır. İpliği veya projeyi bozmadan dikişlerinizi tekrar tekrar uygulayabilirsiniz. Tekrar tekrar dikebilir ve yırtabilirsiniz. Ayrıca size harika bir dikiş pratiği sağlar. Dikişleri nasıl sayacağınızı öğrenmenize yardımcı olacak ve kaçırdığınızı veya tekrarlanan bir dikişiniz olup olmadığını görmeyi kolaylaştıracaktır. ipliğimiz inanılmaz renk çeşitliliğini gösteriyor. Bu iplik akriliktir, ancak kalından inceye doğru doğal bir değişim ile elde eğrilmiş yün hissine sahiptir. İşlendikten sonra bir kumaş parçası haline gelir.

Dikişler birbirine kenetlenir ve kendilerini yan yana sabitler. Bazı projeler için bunu, taşıdığımız başka bir harika akrilik iplik olan renkler canlı ve derindir. Akrilik Nako Vega Tweed ipin rengi kendi başına olduğundan çok daha iyi tutmasına gerçekten izin verir. Bir dahaki sefere iplik veya proje seçimi akrilik seçeceğiniz zaman, piyasadaki en çok kullanılan ve çok yönlü ipliktir. Ekonomiktir ve herhangi bir proje için kullanılabilir. Nako Vega Tweed ile yaptığınız ürünü düz iken kurutma işlemini tamamlamak, ürünün şeklini ve dökümünü korumasına yardımcı olur. Sonuç olarak, projenin daha uzun süre dayanmasına ve tüylenme miktarını azaltmasına da yardımcı olacaktır.

 

Ana Kategori : Nako

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı