Ayaz Yün

 

Ayaz yün iplik markası, örgü sektörünün öncü firmalardan biridir. Ayaz yün güvencesiyle tasarlanan iplikler, üstün kalite standartlarına uygun olarak üretilir. Bu sayede örgüseverler için pek çok alternatif sunar. Ayaz yün iplik, modern üretim tesisleri ve alanında uzman iş birlikleri sayesinde oldukça geniş ürün gamına sahiptir. Farklı kalınlıklara ve hammaddelere sahip olan Ayaz yün iplik çeşitleri, geniş renk skalası ile dikkat çeker. Mat renklerden parlak tonlara kadar pek çok renk seçeneğine sahip olan ip modelleri, rengarenk örgüler yapmanızı sağlar. Ayaz yün ip renkleri yaz ve kış koleksiyonuna uyum sağlayan tonlardan oluşur. Sade renklerin yanı sıra ebruli gibi çok renkli ip çeşitleri de mevcuttur. Bu sayede kıyafet ya da dekoratif örgüleriniz için tercih edebileceğiniz onlarca seçenek bulunur. Ayaz yün kalitesiyle üretilen tüm ip çeşitleri, kazak, hırka, amigurumi, şal gibi çeşitli örgü modelleri yapmanızı sağlar.

 

 

Kalitesiyle Ön Plana Çıkan Ayaz İp Çeşitleri

 

Ayaz yün iplerin yapımında akrilik, polyamid, polyester, yün gibi farklı hammaddeler kullanılır. Her hammaddenin iplere kattığı duruş ve fonksiyon farklıdır. Bu nedenle yazlık ve kışlık iplerde kullanılan hammadde çeşitleri değişiklik gösterir. Ayaz yün cotton ip seçenekleri en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Pamuk ve akriliğin karışımıyla elde edilen cotton ip çeşitleri, mat renk tonları ile ön plana çıkar. Marka bünyesinde oldukça hacimli bir yere sahip olan Ayaz yün kuğu ip çeşitleri de her dönem ilgi görür. Şal, hırka ve kazak yapımında sıklıkla kullanılan Kuğu ip çeşitleri, tavşan ve kaz tüyü gibi farklı niteliklerde tasarlanır. Saçaklı yapısıyla göz kamaştıran ürünler, örülmesi kolay ip çeşitlerinden biridir. Marka bünyesinde yer alan supra ip çeşitleri de çanta yapımında da kullanılabilir. Çanta örgüleri için özel olarak üretilen Ayaz yün supra ip çeşitleri, sert ve tüylenmeyen bir yapıya sahiptir. Bu sayede supra iplikle yapılan çantaları uzun ömürlü kullanabilir, kaliteli tasarımlar oluşturabilirsiniz.

 

Kullanışlı ve Renkli Ayaz İp Modelleri

 

 

Örgüler hem sportif hem de şık tasarımlar yapmanızı sağlar. Şık tasarımlar için kullanabileceğiniz Ayaz yün kadife ip çeşitleri kalın formu ile kullanıcıların beğenisini toplar. Üstelik kadife ipler çok hacimli örgülerin bile hızlı bir şekilde ilerlemesini ve kolayca tamamlanmasını mümkün kılar. Bu nedenle battaniye, şal gibi büyük projelerin yapımında kullanılabilir. En çok talep edilen ürünlerden biri de Ayaz yün makrome ip çeşitleridir. Makrome ipler pek çok ince ipin bir araya gelmesiyle oluşur. Hafif zincirimsi bir görünümü olan makrome ipler, doğal örgü tasarımlarının vazgeçilmez aracıdır. Dayanıklı yapısıyla öne çıkan ürünler, amigurumi gibi oyuncakların yapımında da kullanılabilir. Makrome iplerin yanı sıra Ayaz yün kağıt ip çeşitleri de sıklıkla tercih edilir. Naturel renk tonuyla öne çıkan kağıt ipler, süslemelere ve aksesuarlara doğal bir görünüm katar. Ayaz yün markasının kalitesi ile üretilen tüm ip çeşitleri örgülerinizi çok daha özel kılar. Üstelik Ayaz yün ip en ucuz seçenekler sayesinde kullanışlı giyim ürünlerini ya da yaratıcı dekoratif örgüleri avantajlı fiyatlarla yapabilirsiniz. Ayaz yün örgü iplerini Hobiburada aracılığıyla inceleyebilir, markanın kaliteli ürünleriyle harika tasarımlar örebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı