Yabalı Dikiş, Nakış ve Örgü Aksesuarları
₺7,50 KDV Dahil
Yabalı Dikiş, Nakış ve Örgü Aksesuarları
₺12,75 KDV Dahil
Tuhafiye Malzemeleri - Örgü Aksesuarları
₺20,00 KDV Dahil
Tükendi
Tuhafiye Malzemeleri - Örgü Aksesuarları
₺27,00 KDV Dahil
Tükendi
Tuhafiye Malzemeleri - Örgü Aksesuarları
₺22,50 KDV Dahil
Tükendi
Tuhafiye Malzemeleri - Örgü Aksesuarları
₺15,00 KDV Dahil
Tükendi
Tuhafiye Malzemeleri - Örgü Aksesuarları
₺82,50 KDV Dahil
Tükendi
Yabalı Dikiş, Nakış ve Örgü Aksesuarları
₺17,25 KDV Dahil
Tükendi
Yabalı Dikiş, Nakış ve Örgü Aksesuarları
₺17,25 KDV Dahil
Tükendi
Yabalı Dikiş, Nakış ve Örgü Aksesuarları
₺35,00 KDV Dahil
Tükendi
Tuhafiye Malzemeleri - Örgü Aksesuarları
₺13,50 KDV Dahil
Tükendi
Tuhafiye Malzemeleri - Örgü Aksesuarları
₺145,00 KDV Dahil
Tükendi
Tuhafiye Malzemeleri - Örgü Aksesuarları
₺9,75 KDV Dahil
Tükendi
Tuhafiye Malzemeleri - Örgü Aksesuarları
₺16,50 KDV Dahil
Tükendi
Tuhafiye Malzemeleri - Örgü Aksesuarları
₺18,00 KDV Dahil
Tükendi
Tuhafiye Malzemeleri - Örgü Aksesuarları
₺70,00 KDV Dahil
1

Tuhafiye

 

Pek çok ihtiyacınıza pratik çözümler sunan tuhafiye malzemeleri kaliteli yapılara sahiptir. Rengarenk boncuk çeşitlerinden kullanışlı balkon filelerine kadar pek çok tuhafiye ürünü, günlük hayattaki zor işlerinizi kolaylaştırır. Tuhafiye malzemelerinin içerisinde pek çok ürün grubu yer alır. Bu durum “ Tuhafiye malzemeleri nelerdir?” sorusunu beraberinde getirir. Ölçüm yapmaktan örgü örmeye kadar pek çok işinizi pratik bir şekilde halletmenizi sağlayan ürünler, tuhafiye malzemeleri kategorisinde yer alır. Eğer el işlerini hobi haline getiren biriyseniz ilmek tutucu, iğne, ilik sökücü gibi aksesuarlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Oldukça geniş ürün gamına sahip olan örgü aksesuarları, örgülerinizi kusursuz ve hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Ponpon makineleri, dikiş makinesi yağları ve çengelli iğneler elinizin altında bulunması gereken araç gereçlerdir. Kaliteli malzemelerden yapılan ürünler, uzun ömürlü kullanım fırsatı sunar. Tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde tamamlamak için tuhafiye malzeme listesi hazırlayabilir, işlerinizi çok kolay bir şekilde bitirebilirsiniz.

 

 

Her Evin İhtiyacı Tuhafiye Malzemeleri

 

Tuhafiye aksesuar çeşitleri, hobileriniz veya günlük ihtiyaçlarınız için ideal alternatiflerdir. Aksesuar çeşitleri içerisinde yer alan amigurumi aparatları, çok daha kusursuz örgüler yapmanızı sağlar. Amigurumi yaparken kullanacağınız saç örgü aparatları, bebeklerin sevimli görünümüne eşlik eder. Üstelik saç örgü aparatları set halinde de satılır. Üçlü, altılı setler, ihtiyacınız olan ürünlere toplu bir şekilde sahip olmanızı sağlar. Amigurumi aksesuarları içerisinde sevilen bir diğer tuhafiye ürünü ise müzik kutusudur. Amigurumi müzik kutuları minimal tasarımları ile sevimli bir duruş sergiler. Amigurumilerin yapımını kolaylaştıran ya da görünümünü güzelleştiren pek çok seçenek tuhafiye kategorisinde yer alır. Tuhafiye ürünleri genellikle küçük ebatlıdır. Bu nedenle kolaylıkla kaybolabilir. Bu probleme çözüm olarak üretilen tuhafiye askısı her evin olmazsa olmaz araç gereçlerinden biridir. Tuhafiye askılıkları üç, dört ve beş katlı olmak üzere değişiklik gösterir. Kancalı, çekmeceli modeller askılıkların çok daha kullanışlı olmasını sağlar. Sıklıkla tercih edilen bir diğer tuhafiye ürünü ise makaslardır. Hemen hemen her alanda kullanabileceğiniz makaslar, keskin uçları ve ergonomik yapısıyla ön plana çıkar. Tuhafiye malzemeleri listesi içerisinde genellikle yer alan makaslar; plastik, çelik gibi farklı hammaddelerden yapılır. Büyüklükleri ve desenleri farklı olan makaslar, kumaş şekillendirme, ip kesme gibi işlemlerde sıklıkla kullanılır.

 

Hobileri Geliştiren Tuhafiye Dükkanı

 

Hobiler, insanların severek yaptığı eylemlerin başında yer alır. Ancak pek çok hobi çeşidi, farklı materyaller kullanarak yapılır. Örneğin örgü örmek, tığ, şiş ve ip aracılığıyla yapılır.  Bu nedenle tuhafiye malzemeleri içerisinde tığ oldukça geniş bir yer kaplar. Tığların renkleri ve desenleri farklılık gösterir. Tüm örgü işlerinizde kullanabileceğiniz tığların uzunluk ve kalınlıkları değişiklik gösterir. Paslanmaz malzemeden yapılan ürünler, sağlam ve hafiftir. Bu sayede elinizde yorgunluk hissi yaratmaz. Düz tığ setlerinin yanı sıra renkli silikon kaplı modeller de bulunur. Sevimli görünümleriyle öne çıkan ürünler, yumuşak yapısıyla dikkat çeker. Tığların yerine şişler de kullanılabilir. Plastiğin yanı sıra çelik telli misinalı tığlar da bulunur. Punch seti kumaş, ip, kasnak ve iğne olarak ayrılır. Punch iğnesinden geçen ipler, gerilmiş kumaşa batırılır. Bu sayede desenler ve dekoratif giyim ürünleri tasarlanır. Tarzınızı yansıtmak için oldukça özgür alanlar sunan Punch setleri, farklı doku ve kalınlıktaki iplerle kullanılabilir. Setlerin en büyük avantajlarından biri ihtiyaç duyduğunuz iğne uçlarını kullanmanızdır. Yüzey ve desen olarak sınırsız sayıda tasarım yapmanızı sağlayan punchlar, nakış işlemeli projelerin olmazsa olmazıdır. Ürünlerin satıldığı yer tuhafiyelerdir. Sanal tuhafiyeler sayesinde sınırsız hobi ürünü keşfedebilir, ihtiyacınıza uygun olan tuhafiye malzemelerine sahip olabilirsiniz.

 

Çok Amaçlı ve Minimal Tuhafiye Malzemeleri

 

Tuhafiye malzemeleri içerisinde pek çok minimal ürün bulunur. Bu ürünlerden biri şiş kutularıdır. Küçük ve ince yapılı olan şişler, örgü aşamasında kaybolabilir. Ayrıca şişlerin uzunluk ve kalınlıklarına göre ayrılması da gerekir. Şiş kutuları bu tip problemlerin önüne geçerek örgü işlerinizi çok daha pratik bir şekilde tamamlamanıza olanak sağlar. Farklı renk ve büyüklüklerde yapılan şiş kutuları, kaliteli yapısıyla dikkat çeker. Kolayca açılıp kapanabilen kapaklar, pratik kullanım imkanı sunar. Üstelik genellikle plastikten yapılan şiş kutuları uygun fiyatlarla sunulur. Minimal tuhafiye ürünlerinden biri ise ponpon makineleridir. 3'lü, 5'li olarak satılan ponpon makineleri, örgü modellerinizi süslemek için farklı boyutlarda ponponlar yapmanızı sağlar. Kullanıcılar için büyük kolaylık sağlayan ponpon makineleri, pratik bir kullanım aşamasına sahiptir. Ponpon makineleriyle benzer işlev gören motif makineleri de örgüseverlerin dikkatini çeker. Motif makineleri, yapmak istediğiniz tasarıma göre kare ve yuvarlaktan oluşur. Makinenin dış yüzeyi dayanıklı plastik maddeden yapılır. Bu sayede deforme olmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz. Motif makinelerin yanında küçük aparatlar da verilir. Bu aparatlar sayesinde hayalinizdeki modeli oluşturabilir, örgülerinize güzellik katabilirsiniz. Örgü yaparken motif oluşturmak motif makinesi gibi araçlarla oldukça kolaydır. Ancak özellikle kumaş üzerinde yapılan modeller, özel bir tekniğe ihtiyaç duyar. Düz bir kumaş zeminini dikkatli bir şekilde kesmek ya da şekillendirmek istiyorsanız silinebilir kalem çeşitlerinden birini kullanabilirsiniz. Silinebilir kalemlerin öne çıkan özelliği ürü ve ısı ile uçabiliyor olmasıdır. Nakış işlerinde çizgilerin belirgin olmasını sağlayan kalemler, projeniz bittiğinde görünmez hale gelebilir. Bu sayede çok da estetik ve kusursuz el işleri yapabilirsiniz. Silinebilir kalemleri ve diğer tuhafiye malzemelerini online olarak inceleyebilir, kaliteli ürünleri temin edebilirsiniz.

 

Yenilikçi ve Pratik Tuhafiye Malzemeleri

 

Gelişen teknolojiyle birlikte yenilenen tuhafiye malzemeleri, işlerinizi çok daha pratik bir şekilde yapmanızı sağlar. Uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli ürünler, çeşitli özellikleriyle alternatif sayınızı artırır. Günümüzde ilmek sökmek için üretilen pek çok ip ve dikiş açıcı vardır. Yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeken dikiş açıcılar, örgü işlerinizi kısa sürede bitirmenizi sağlar. İp ve dikiş açıcı aparatların üzerinde, ilik sökücü düzenekler bulunur. Ucu sivri aparatlar, ilmekler üzerine nüfuz ederek iliklerin kolaylıkla açılmasını sağlar. Ürünlerin uç kısmı metalden alt kısmı ise genellikle plastikten yapılır. Kolay kullanım fırsatı sunan ürünler aynı zamanda nakışlarda, örgülerde ve amigurumi yapımında kullanılabilir. Tuhafiye malzemeleri genellikle küçük ölçekli minimal tasarımlı ürünlerden oluşur. Bu nedenle ürünleri pratik bir şekilde kullanıma hazır hale getirmek için cüzdanlara ihtiyac duyulur. Tığlar ve tuhafiye ürünlerini koymak için özel olarak tasarlanan cüzdanlar, özel bölmeleri ile dikkat çeker. Cüzdanlar içerisinde yer alan küçük büyük bölmeler, örgü aksesuarlarının kolayca yerleşmesini ve kullanıma hazır hale gelmesini sağlar. Bazı cüzdanlar içerisine ilmek işaretleyici koymak için de özel bir bölüm bulunur. İlmek işaretleyiciler, örgü ve dikim işlerinizi kolaylaştırır. Mini mini işaretleyiciler, sabitleyici işlevi ile ön plana çıkar. Örgünün olmazsa olmaz araç gereçleri çoğu zaman bir set içerisinde toplanır. Makas, tığ, ilmek işaretleyicisi üçlü seti, en çok tercih edilen setlerden biridir.

 

Tuhafiye Malzemeler İle Daha Yaratıcı Örgüler

 

Örgü işlerinin düzenli ve kusursuz bir şekilde ilerlemesi için özel araç gereçlere ihtiyaç duyulur. Bu nedenle tuhafiye malzemeleri hobi ile uğraşanlar arasında her dönem rağbet görür. El işiyle uğraşan, üretmeyi seven biriyseniz ve bunu daha pratik hale getirmeyi istiyorsanız tuhafiye malzemeleri sizin için biçilmiş kaftandır. İşinizi kolaylaştıracak yardımcı aparatlar daha çok ürün ortaya koymanızı ve bu sayede daha yaratıcı olmanızı sağlayacak. Tuhafiye dükkanı sayesinde ilgi alanlarınızla alakalı işinize yarayacak malzemeleri araştırıp bunları kolaylıkla temin edebilirsiniz. Online tuhafiye dükkanında farklı markalar ve tasarımlarda ürün çeşitleri bulunur. Bu sayede aradınız ürünü bulmanız ve ulaşmanız kolaylaşır.

 

 Renkli, Kullanışlı ve Kaliteli Tuhafiye Malzemeleri

 

 

Rengarenk desenleri ve pratik kullanımlarıyla öne çıkan tuhafiye malzemesi çeşitleri, birbirinden şık tasarımları ile dikkat çeker. Çeşitli el işi çalışmalarında ve hobi işlerinde kullanabileceğiniz ürünler, ekonomik fiyatlarla sunulur. Örgü işlerinizde kullanabileceğiniz mezuralar, dikiş, nakış işlerinizi çok daha kusursuz yapmanızı sağlar. Mezuraların uzunluğu ihtiyacınıza göre değişiklik gösterir. Sarı, mavi, beyaz gibi farklı renklere sahip olan mezuralar, ölçme işlerinizi kolaylaştırır. Örgülere son dokunuş yapan çıt çıtlar da tuhafiye aksesuarları içerisinde yer alır. Beyaz, gümüş, siyah gibi farklı renklere sahip olan ürünler kumaşlara kolaylıkla dikilebilir. Sadece örgü işleriniz için değil kişisel bakımınız için de kullanabileceğiniz tuhafiye aksesuarları bulunur. Cımbız, tırnak makası gibi araç gereçler her evin olmazsa olmaz aksesuarlarıdır. Farklı büyüklüklere sahip olan cımbızlar ve tırnak makasları ikili, üçlü setler halinde de sunulur. Pek çok tuhafiye ürünü, toptan olarak alındığında ekonomik fiyatlara sahip olur. Tuhafiye malzemeleri toptan fiyatları kullanıcılar için oldukça avantajlıdır. Tuhafiye malzemelerinin fiyatları, ürünlerin sahip olduğu hammaddelere göre değişiklik gösterir. Malzemelerin gramajı, büyüklüğü ve miktarı fiyatı belirleyen başlıca faktörlerden biridir. Siz de ihtiyacınız olan tuhafiye malzemelerini Hobiburada ile inceleyebilir, ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı