Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim ne zaman bana ulaşır?

Bulunduğunuz bölge ve şehre bağlı olarak kargoya verilen siparişlerin tarafınıza ulaşma süresi değişmektedir. Siparişlerinizin kargoya verilme süresi 1 ila 3 iş günü arasındadır.

Siparişim için kargo ücreti ödeyecek miyim?

www.hobiburada.com ’den vermiş olduğunuz siparişlerinizde 800,00 TL'ye kadar 80  TL kargo ücreti alınmakta olup 800,00 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.

Kargom ile ilgili bilgilendirme alacak mıyım?

Evet. Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza kargo takip numarasını içeren bilgilendirme e-maili gönderilecektir. Ayrıca siparişinizin durumunu üye girişi yaparak Siparişlerim sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

Siparişim hangi kargo firması tarafından teslim edilecek?

Siparişiniz HEPSİJET Kargo ile tarafınıza gönderilmektedir.

Satın almış olduğum ürünleri kaç gün içerisinde değiştirebilir veya iade edebilirim?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen ya da üretimden kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade ürünleri inceleme süremiz 30 gündür. Ayrıca sitemizde yer alan ürünler, ilgili kampanya döneminde sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim işlemi yapılamamaktadır. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz. Cayma hakkı kapsamında iadesi gerçekleştirilmek istenen ürünlerin kullanılmamış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve etiketlerinin sökülmemiş olması gerekmektedir. Bu nitelikleri taşımayan değişim ve iadelerin kabul edilemeyebileceğini üzülerek bildiririz.

Değişim veya iade için ürünlerimi nasıl yollarım?

İade etmek istediğiniz ürününüzü MNG Kargo ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.MNG Kargo Kodu: 544137148

Ürünleri yollarken kargo ücreti ödeyecek miyim?

İade etmek istediğiniz ürünleri MNG Kargo aracılığı ile 544137148 gönderi kodunu bildirerek gönderdiğinizde gönderi için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Ürün iadelerinizi mutlaka MNG Kargo ile ve belirttiğimiz kargo numarası ile gönderiniz. Başka bir kargo firması kullanılarak yapılan gönderilerde kargo ücreti tarafınıza yansıtılabilecek olup başka kargo firmaları ile gönderilen gönderileriniz tarafımızca kabul edilemeyecektir.

Ödememi nasıl yapabilirim?

hobiburada.com ‘den yapacağınız alışverişlerde tüm geçerli banka kredi kartları, banka kartları, havale-eft yöntemlerini kullanabilirsiniz.

hobiburada.com ’den alışveriş yapmak güvenli midir?

Evet. hobiburada.com' günümüzde geçerli en ileri teknoloji güvenlik altyapıları ile kurulmuştur. Kredi kartı bilgileriniz asla saklanmaz ve üçüncü partilerle paylaşılmaz. Dilerseniz 3D-Secure özelliği ile cep telefonunuza şifre göndererek alışveriş yapabilirsiniz.

Alışverişlerimde kredi kartı bilgim saklanıyor mu?

Asla. hobiburada.com ’den yapacağınız alışverişlerde kredi kartı bilginiz saklanmaz ve paylaşılmaz. Bu sebeple her yeni alışverişinizde tekrar kredi kartı bilginizi girmeniz istenir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı