1

Çanta Aksesuarları

 

 

Çantalar, günlük yaşamda sıklıkla kullanılan eşyalardan biridir. Çantaları daha gösterişli kılan aksesuarlar, kombinleriniz ile zarif bir bütünlük oluşturur. Modadan ilham alarak tasarlanan çanta aksesuarları hem işlevi hem de tasarımı ile dikkat çeker. Geniş, minimal ve gösterişli aksesuarlar farklı tarzlara hitap eder. Ürünler içerisinde sıklıkla tercih edilen çanta askı aksesuarları, renkli desenleri ve minimal tasarımlarıyla ön plana çıkar. Çantalara klasik veya sportif dokunuşlar katarak ekstra güzel olmasını sağlar. Çanta askısı aksesuar çeşitleri; kaliteli ve dayanıklı maddelerden üretilir. Bu sayede çantalarınızın kullanım ömrü de uzamış olur. Aksesurların yanı sıra çanta sapları da kullanıcıların beğenisini toplar. Çantanızın sapı deforme olmuşsa kolayca değiştirebilirsiniz. Çanta sapları deri, metal gibi farklı hammaddelerden yapılır. Deri çanta sapları casual duruşu ve kaliteli yapısıyla dikkat çeker. Metal çanta sapları ise sportif kombinler için biçilmiş kaftandır. 

 

 

Farklı Tarzlara Hitap Eden Çanta Aksesuarları 

 

Severek aldığınız çantalar zamanla deforme olabilir. Deforme olan çanta tabanlarınız yerine kullanacağınız yeni aksesuarlar, çantaların yeni gibi görünmesini sağlar. Genellikle deriden yapılan çanta tabanları, oval, kare ve dikdörtgen olmak üzere farklı şekillere sahiptir. Çantanızın yapısına göre tercih edebileceğiniz ürünler, farklı boyutları ve şekilleriyle pek çok alternatif sunar. Çantalarınızın daha özel bir görünüme kavuşmasını sağlayan aksesuarlar da bulunur. Örgü çanta aksesuarları özel işlemeleri ve nakışları ile tarzınıza eşlik eder. Örgü çantaları süslemek için kullanabileceğiniz kanvas çeşitleri, delikli yapıları ve asimetrik kesimleri ile ön plana çıkar. Yuvarlak, oval gibi farklı şekillere sahip olan kanvaslar geniş renk skalası içerisinde yer alır. Kanvasların yanı sıra büzgülü çanta aksesuarları da her dönem ilgi görür. Modern ile klasiği birleştiren büzgülü çanta aksesuları, sevimli bir duruş sergiler. Çanta modellerinizi daha hareketli hale getiren çanta kenarı aksesuarları da bulunur. Çanta kenarları genellikle çift tarafı baskılı desenlerden oluşur. Göz alıcı renk tonları ve sevilen figürle tasarlanan desenler, örgü modellerini daha özel hale getirir.

 

 

Yaratıcı Tasarımlara Sahip Çanta Aksesuarları

 

Kol, sırt ve el çantası gibi modellerde kullanabileceğiniz aksesuarlar daha özgün bir tarz oluşturmanızı sağlar. Yenilikçi tasarım anlayışıyla üretilen pek çok çanta aksesuarı yediden yetmişe herkesin beğenisini toplar. Aksesuarlarda kullanılan minimal desenler ürünlerin daha hoş görünmesini sağlar. Çanta sapları, aksesuarlar içerisinde tercih edilen başlıca ürünlerdir. Zincir saplar, sportif çantalar ile benzersiz bir uyum yakalar. Ancak klasik tutkunları için üretilen ahşap çanta sapları de her dönem ilgi görür. Ahşap çanta saplar, üçgen, kare, yuvarlak gibi çeşitli geometrik şekillerden oluşur. Pek çok model yaratıcı iç oymaları ve desenleri ile göz kamaştırır. Çiçek, yaprak gibi estetik oymalar, ahşap çanta saplarını çeşitlendirir. Bu sayede tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçme fırsatı sunar. Kadın çanta aksesuarları, kadınların istek ve beklentileri doğrultusunda tasarlanır. Üstelik set halinde sunulan çanta setleri de mevcuttur. Setler içerisinde çanta tabanı ve çanta sapları bulunur. Aksesuarların dış çevresinde delikler mevcuttur. Bu delikler sayesinde örgü çantalarınıza kolaylıkla dikebilirsiniz. Dikim aşamasında makrome, mum ve kağıt iplikler kullanılabilir. Oldukça pratik olan bu işlem, örgü modellerini dilediğiniz gibi şekillendirmenizi sağlar. Üstelik bunu ekonomik fiyatlarla yapar. Çanta aksesuarları toptan alışverişler de ürünler çok daha avantajlı fiyatlarla sunur. Genel olarak çanta aksesuarları fiyatları ise ürünlerin fonksiyonlarına göre değişiklik gösterir. Hammadde, boyut, işleme gibi ek özellikler fiyatı doğrudan etkiler. Çanta aksesuarlarını HobiBurada ile inceleyebilir, tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun ürünlere güvenli ödeme seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı