1

Nako Bebe 100

 

Bebek patiklerini hızlı gelen bebeğiniz için hızlı örmeniz gerekiyor ama bu onların sıkıcı olması gerektiği anlamına gelmez. Düğmeler ve fiyonklar  içerek bebek patik modeli, hem bebeğin hem de ebeveynlerinin bayılacağı süslemeleri ve kontrast süslemeleri teşvik eder. Kurdeleli bebek patiği yenidoğan bebekler için bu bebek patiklerini çok sevimlidir ve kışın bebeğinizi soğuktan korur.

 

Nako Bebe 100 ip solmaz olmasının yanı sıra makinede yıkama ve kurutma için yeterince dayanıklıdır. Süper yumuşak, bebeğinizin sıcak ve rahat hissetmesini sağlayacak Nako Bebe 100 tüylenme, solma ve büzülme yapmaz. Yıkanması kolaydır, elde kolaylıkla yıkanabilir, düz bir şekilde kurutulur. İğneli keçeleme, ıslak keçeleme, eğirme, dokuma ve daha fazlası için idealdir. Yumuşak, rahat, tene yakın giyilebilir, bebekler için kullanılabilir.  Bebekler için yelek, kazak atkı,hırka,battaniye ve patik örmede kullanılabilir. Yüzde yüz premium akrilikten üretilmiştir. Polyester ve naylon gibi, akrilik kumaş da hidrofobiktir  yani suyu iter. Bu, yapıyı bozabilecek ve kokuya neden olabilecek kumaşta bakteri üremesine yol açabilir. Ayrıca akrilik kumaşın statik elektrik oluşturma ve yapışma olasılığının daha yüksek olduğu anlamına gelir.

 

Nako Bebe 100 kolaylıkla taşınabilir ve kullanışlıdır. Rahat atkılar, şık şapkalar, oyuncak ayılar veya sevimli dekoratif öğeler yapmak istiyorsanız, çeşitli muhteşem renklerde iplikleri satın alıp fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Hafif olması, bebek battaniyeleri gibi projeler için mükemmel bir iplik olmasını sağlar ve diğer bazı elyaflardan daha bütçe dostu olabileceğinden harika bir seçimdir. Akrilik elyaf, yün elyaflarının görünümüne ve verdiği hisse çok benzer. Akrilik kumaş hafiftir, sıcak tutar ve yumuşaktır. Bu nedenle yün yerine kullanılır veya koyun yünü veya kaşmir ile karıştırılır. Akrilik kumaşın ortak son ürünleri arasında kazaklar, şapkalar, çoraplar ve örgü ipliği bulunur.

 

Ana Kategori : Nako

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı