1

Kartopu Baby One

 

Kartopu baby one iplik çeşitleri tüylenmeme özelliği ile ön plana çıkar. Kartopu Baby One iplerinin yapımında kullanılan üstün teknoloji, yüzeyde tüylenme oluşsa bile kendiliğinden dökülmesini sağlar. Bu sayede yaptığınız örgüler her daim kusursuz bir görünüme sahip olur. Üstelik tüylenme yapmayan iplikler sadece görünüm değil sağlık açısından da önemlidir. Hassas ciltlere uyum sağlayan ipler, anti- pilling özelliği ile ekstra performans sergiler. Kartopu baby one anti-pilling teknolojisi, ip yüzeylerinde oluşan liflenmeyi azaltır. Bu sayede tüylenme ve boncuklanma gibi deformasyon sorunlarını minimuma indirir. Bu nedenle özellikle bebek ürünlerinin yapımında ve ciltle temas eden kışlık kıyafetlerin üretiminde sıklıkla kullanılır. Kartopu baby one iplikler orta kalınlığa sahiptir. Bu sayede tığ ve şiş yardımıyla kolaylıkla ve hızlı bir şekilde örülebilir.

 

Sağlıklı ve Kaliteli Kartopu Baby One İp Renkleri

 

Bebekler, oldukça hassas cilt tiplerine sahiptir. Bu nedenle bebek battaniyesi, oyuncağı gibi sürekli temas edilen örgülerin özel ip çeşitleriyle yapılması gerekir. Bu ihtiyaca yönelik tasarlanan Kartopu baby one ip çeşitleri, doğal içerikleri ve tüylenme yapmayan yüzeyleri ile bebeğinizin cildini koruma altına alır. Özellikle çocukların elinden düşürmediği amigurumiler, anti-pilling özelliğine sahip baby one ip çeşitleri ile daha sağlıklı bir nitelik kazanır. Kartopu baby one amigurumi yıkanabilen, az kırışan ve tüylenmeyen dış yüzeyi ile ideal ip çeşitlerinden biridir. Amigurumi ve daha pek çok örgü modeliniz için tercih edebileceğiniz pek çok Kartopu baby one renkleri bulunur. Renk skalası oldukça geniş olan baby one serisi, farklı istek ve ihtiyaçlara karşılık verir. Kartopu baby one K019 ip çeşitleri, kırık beyaz renk tonuyla dikkat çeker. Hem erkek hem de kızlar için oldukça ideal olan kırık beyaz ip çeşitleri, yıkamalardan sonra bile rengini muhafaza eder. Kırık beyazın yanı sıra daha açık bir tona sahip olan Kartopu baby one K010 ipler; patik, eldiven ve atkı yapımında severek kullanılabilir. Kar beyazın zarif tonu, örgü modellerinize asil bir dokunuş katar. Özellikle kış aylarında tercih edebileceğiniz Kartopu baby one K493 numaralı ipler de her dönem ilgi çeken ürünlerden biridir. Su yeşilinin zarif ve özel tonu, usta eller tarafından işlenerek harika örgü modellerine dönüşebilir!

 

Avantajlarla Dolu Kartopu Baby One İp Çeşitleri

 

Anti-pilling teknolojiyle oldukça kullanışlı olan Kartopu baby one ip çeşitleri, özel renk tonları ve kaliteli yapılarıyla dikkat çeker. Alışılmışın dışında tasarlanan Kartopu baby one prints ipler, renkli görünümlere sahiptir. Farklı renk kombinasyonları ile üretilen iplikler en az iki renkten oluşur. Uyumlu renklerin bir araya gelmesiyle oluşan baby one prints ip çeşitleri, sevimli bir duruş sergiler. Bu nedenle bebek battaniyesi, hırkası gibi özel örgülerin yapımında severek kullanılır. Parlak ve rengarenk dokulara sahip olan ürünler, birbirinden özel örgüler yapmanızı sağlar. Tüylenme yapmayan iplikler; bebekler, çocuklar ve yetişkinler için pek çok avantajı beraberinde getirir. Üstelik örgü tutkunları için Kartopu baby one toptan ip alabilme fırsatı da mevcuttur. Toptan aldığınız ipler, örgülerinizin seri bir şekilde tamamlanmasını ve iplere daha ekonomik koşullarla sahip olmanızı sağlar. Kartopu baby one fiyat aralığı ürünlerin sahip olduğu teknolojiye ve materyale göre değişiklik gösterir. Baby one serisi oldukça geniş bir ip ailesine sahiptir. Bu sayede fiyat aralığı artar ve her bütçeye uygun hale gelir. Kartopu baby one en ucuz seçenekli kaliteli iplerdendir. Bu iplere ekonomik fiyatlarla sahip olmak için siz de ihtiyaç duyduğunuz örgü iplerini Hobiburada ile inceleyebilir, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

 

Ana Kategori : Kartopu

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı