1

Nako Lüks Minnoş

 

Geleneksel aktivitelerin başında yer alan örgü örmek, pek çok kişi tarafından severek yapılır. El emeği göz nuru olarak bilinen örgüler, kaliteli iplerle yapıldığında çok daha kullanışlı olur. Nako Lüks Minnoş ip çeşitleri, pek çok ihtiyacınız için kullanabileceğiniz iplerden biridir Battaniye, kazak, atkı, süveter gibi örgülerinizde kullanabileceğiniz ipler, dayanıklı materyallerden üretilir. Nako’nun ürettiği Lüks Minnoş ipler, %65 premium akrilik ve %35 polyamid maddeden oluşur. Premium akrilik; ürünlere ekstra bir dayanıklılık katar. Bu sayede ipliklerin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Lüks Minnoş ipliklerde bulunan polyamid maddeler ise elastikiyet yapısı ve sürtünmelere karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Nako Lüks Minnoş çeşitlerinde kullanılan üstün teknoloji, ürünleri daha kullanışlı hale getirir. İplerin kullanım alanı oldukça geniştir. Yumuşak yapısı sayesinde özellikle bebek ürünlerinin yapımında sıklıkla tercih edilir. Nako Lüks Minnoş Baby ip çeşitleri, yumuşak yapısıyla bebeklerin narin cildine eşlik eder. Bu sayede rahat kullanım imkanı sunar

 

Canlı Renklere Sahip Nako Lüks Minnoş İp Çeşitleri

 

Nako Lüks Minnoş iplikler, battaniye, yelek, kazak, atkı, bere gibi farklı giyim eşyalarının yapımında kullanılabilir. Üstelik örgü modellerinde kullanabileceğiniz pek çok renk seçeneği bulunur. Kullanıcıların istek ve beklentilere göre belirlenen Nako Lüks Minnoş Baby renkleri canlı ve parlak tonlarıyla ön plana çıkar. Modern tasarımlar oluşturabileceğiniz Nako Lüks Minnoş 1986 ip çeşitleri, mavinin en güzel tonunu yansıtır. Soft renk tonu ile dikkat çeken ipler, harika örgü modelleri yapmanızı sağlar. Nako Lüks Minnoş 99064 kodlu örgü ipleri de sıklıkla tercih edilen seçeneklerden biridir. Ekru renkli ipler hem asıl hem de ara renk olarak kullanılabilir. Ekrunun yanı sıra saf ve duru renk tonuyla öne çıkan Nako Lüks Minnoş ebruli ipler de kıyafet ve dekoratif eşyaların yapımında kullanılabilir. Ebruli renkli ipler en az iki renk tonuyla tasarlanır. Uyumlu renklerin bir araya gelmesiyle oluşan ipler, atkı, bere, şal yapımında kullanılabilir. Gökkuşağını andıran renk geçişleri, örgülerinizi daha özel kılar. Örgü tasarımlarında ebruli renklerle birlikte beyaz iplikler de tercih edilebilir. Nako Lüks Minnoş beyaz ip çeşitleri, çocuk aksesuarlarının yapımında kullanılabilir. Beyaz renkli ip çeşitleri hem yaz hem de kış koleksiyonun da kullanılabilir. Bu sayede aldığınız ipler ile onlarca farklı model tasarlayabilir, el işçiliğinizi yansıtabilirsiniz.

 

Kalitesiyle Öne Çıkan Nako Lüks Minnoş İpler

 

Yumuşak dokusuyla ön plana çıkan Nako Lüks Minnoş ip çeşitleri, bebek battaniyelerinden aksesuarlara kadar pek çok eşyayı örmenizi sağlar. Kullanıcılara farklı alternatifler sunan Nako Lüks Minnoş baby renk kataloğu sayesinde kendi tarzınızı yansıtan örgü modelleri yapabilirsiniz. Tığ veya şiş ile kullanabileceğiniz iplikler özel renk tonlarıyla dikkat çeker. Nako Lüks Minnoş degrade iplikler, retro modelleriniz için biçilmiş kaftandır. Degrade iplerin yapımında üç- dört renk tonu birlikte kullanılır. Bu nedenle özellikle bebek kazaklarında, süveterlerinde severek kullanılan ip çeşitleridir. Nako Lüks Minnoş ip çeşitleri yıkamalardan sonra bile ilk günkü kalitesini korur. 30 Derecenin altında yıkanabilen ipler, deformasyon oranını minimuma indirir. Sürtünmelere karşı dirençli olan örgü ipleri oldukça ekonomik fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunulur. Nako Lüks Minnoş Baby fiyatı ürünlerin özelliklerinden etkilenir. İplerin metrajı, gramajı ve sahip olduğu hammaddeler fiyatın belirlenmesinde aktif rol oynar. Oldukça geniş ürün gamına sahip olan Nako, farklı bütçelere uygun ipler üretilir. Siz de Nako’nun avantajlı dünyasından yararlanmak istiyorsanız Hobiburada’yı inceleyebilir, kaliteli ip çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

 

Ana Kategori : Nako

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı