1

Nako Süper İnci

 

Tüm hava koşulları için harika bir şekilde sıcak tutan bu sağlam, çok amaçlı Nako Süper İnci  iplik, mükemmel dikiş tanımına ve dayanıklılığa sahiptir. Dikkatli el yıkama, dikişlerinizi canlı ve kazaklarınızın uzun ömürlü olmasını sağlarken, ayrıca ılık su ve çalkalama ile güzel bir şekilde tek başına örmekten bile daha sıcak ve dayanıklı bir kumaş oluşturur. Nako Süper İnci  iplik, doku kadar sıcaklığa da sahiptir. Süveterler ve battaniyeler üzerinde muhteşem bir şekilde çalışan muhteşem kalın yün ipliklerden, daha hafif projeler için aran yün ipliklerine, süslü giysiler ve moda parçalarında bir zevk oluşturan zarif ekstra ince ipliklere kadar ekstra yumuşak bir his için koyunlarının tüylü yapağılarından üretilen Nako Süper İnci yün akrilik karışımı ipliğini tercih edin.

Yün ipliği genellikle insanların örgü veya tığ işi denilince aklına gelen ilk iplik türüdür. Yün, kazaklar, ceketler, şapkalar ve eşarplar için harika olan sıcak bir elyaftır. Hafif kazaklar ve aksesuarlar için de mükemmeldir. Bin kez giyeceğiniz süveter veya her gece kullanacağınız battaniye için klasik kamgarn yün ipliği harika dengeli bir büküm elde etmek için bükülür ve dikkatlice katlanır. Nako Süper İnci  güçlü lifli yünü ile çok çeşitli kullanımlara hizmet eden mükemmel bir yapı tüm hava koşulları için harika bir şekilde sıcak tutar. Akrilik ipliklerin çoğu çamaşır makinesinde yıkanabilir ve onları çamaşırlarınızın geri kalanıyla birlikte atarsanız dökülmez veya çekmez. Petrolden üretildikleri için; liflerin doğal olarak bozunması yıllar alır. Akrilik iplikten örülmüş bir battaniye, uygun şekilde bakıldığı takdirde onlarca yıl dayanabilir.Birçok doğal elyaf, geleneksel yıkama yöntemleri için fazla hassastır. Yün ve ipek lifleri genellikle kuru temizlemeye ihtiyaç duyar, aksi takdirde lifleri onarılamaz şekilde zarar görür.

 

Örgü örmek, ihtiyacınız olan pek çok şeyi ekonomik yollarla üretmenizi ve bunu yaparken keyif almanızı sağlar. İnsan ruhuna iyi gelen örgüler, uygun iplerle yapıldığında çok daha başarılı olur. Kışlık ve yazlık kıyafetlerden aksesuarlara kadar pek çok modeli örmenizi sağlayan ipler, Nako kalitesiyle sunulur. Nako Süper İnci ip çeşitleri, yumuşak dokusu ve kaliteli yapısıyla ön plana çıkar. Hem tığ hem de şişle kullanabileceğiniz Süper İnci örgü ipleri, yün ve premium akriliğin karışımından elde edilir. Yıkamalara karşı dayanıklı olan ürünler, ultra performans sergiler. Uygun sıcaklıklarda yıpranmadan yıkayıp kullanabileceğiniz ürünler, yumuşak dokusunu muhafaza eder. Bu sayede emek verdiğiniz örgü modellerini, ilk günkü güzelliği ile korumanızı sağlar. Her örgünün ihtiyaç duyduğu renk ve örgü ipi yapısı farklıdır. Nako Süper İnci ip çeşitleri, farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanır. Terleme, tüylenme gibi sorunları minimuma indiren ipler, kaliteli bir duruş sergiler. Bu sayede örgüleriniz çok daha kullanışlı ve uzun ömürlü olur.

 

Tasarımlarınızı Çeşitlendiren Nako Süper İnci Renkleri

 

Nako Süper İnci renkleri terapi gibi gelen hobi aktivitenizi daha özel kılar. Bere, şal, atkı gibi örgüleriniz için kullanabileceğiniz Süper İnci ip renkleri, geniş renk skalasına sahiptir. Nako Süper İnci renk kataloğu örgüseverler için pek çok alternatif sunar. Renk kataloğunda yer alan her bir seçenek, solmalara ve yıkamalara karşı dayanıklıdır. Nako Süper İnci 2524 ip çeşitleri, doğal renk tonu ile en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Tarzınızı yansıtan renk tonları, dikkat çekici örgüler yapmanızı sağlar. Özellikle hırka ve yelek gibi kalın giyim ürünlerinin yapımında Nako Süper İnci Narin ip çeşitlerine göz atılabilir. Nako Süper İnci Narin ip çeşitleri, zarif yapısı ve geniş renk skalasıyla dikkat çeker. Bordodan vizon rengine kadar pek çok renk, naturel tonlarıyla kullanıcıların beğenisine sunulur. Tek renkli iplerin yanı sıra Nako Süper İnci Hit Tweed ip çeşitleri de tercih edilebilir. Hit Tweet ip çeşitleri rengarenk tasarımlara sahiptir. Ton sür ton veya kontrast renklere sahip olan modeller, örgülerin çok daha renkli olmasını sağlar. Nako Süper İnci Hit ip çeşitleri, göz alıcı renk tonlarından ve doğal malzemelerden üretilir. Bu sayede örgü tutkunlarına sağlıklı ve kaliteli örgü ipi seçme fırsatı sunar.

Kaliteli ve Kullanışlı Nako Süper İnci İp Çeşitleri

 

Örgü örmek pek çok kişinin hobileri arasında yer alır. Örme aşamasını daha keyifli kılmak için uygun ip çeşitleri tercih edilmelidir. İnce ip grubunda yer alan Nako Süper İnci Azur ipler oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Azur ip modelleri ile süveterler, eldivenler, şallar yapabilir, özellikle sonbahar ve kış ayları için harika tasarımlar örebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken en önemli kural, yapmak istediğiniz örgü modeli ile örgü ipinin uyumlu olmalıdır. Örneğin klasik detaylara sahip bir şal örmek istiyorsanız Nako Süper İnci Hit Jakar ip çeşitlerini kullanabilirsiniz. Hit Jakar ipler dört-beş renk tonunu bir arada bulundurur. Bu sayede az çaba ile hareketli ve göz alıcı örgüler yapmanızı sağlar. Hit Jakar iplikler özellikle sonbahar koleksiyonda sıklıkla kullanılır. Uyumlu renklerle dizayn edilen ürünler, kazak, kilim gibi pek çok eşyanın yapımında kullanılabilir. Nako’nun Süper İnci ip serisi, farklı renk tonları ve kaliteli yapıları örgü tutkunlarını memnun eder. Nako Süper İnci fiyatı pek çok faktöre göre değişir. Ürünlerin yapımında kullanılan hammadde oranları, gramaj ve metrajları fiyatı belirlemede etkin rol oynar. Nako ip çeşitlerini Hobiburada ile inceleyebilir, tarzınıza ve bütçenize uygun onlarca alternatifi değerlendirebilirsiniz.

 

Ana Kategori : Nako

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı